ÇALIŞANI İŞE DEĞİL, İŞİ ÇALIŞANA UYDURUN!..

Yaşam Kalitesini Artırmak İçin Çalışıyoruz

CAN ERGONOMİ HAKKINDA

İşle ilgili sağlık sorunlarının yok edilebilmesi, iş verimin yükseltilebilmesi için iş ortamı tasarımının nasıl olacağını ve çalışana nasıl uyumlaştırılacağı için çalışıyoruz

CAN ERGONOMİ VİZYONU

Üretken, güvenli, rahat ve etkili insan kullanımı için insanı araç, makine, iş ve çevrelerin tasarımına uygulamak ve çalışanı işe değil, işi çalışana uyduracak tasarımları müşterilerimize sunmak.

Can Ergonomi Hakkında
İŞİ ÇALIŞANA UYDURAN TASARIMLAR

CAN ERGONOMİ

İşi insana uyduran ve çalışma hayatını elverişli hale getirecek özel tasarımlarla hizmetinizdeyiz.

Ergonomik ofis düzenlemeleri ile doğru seçilmiş masa, sandalye gibi ofis mobilyaları ve yine doğru seçilip doğru yerleştirilmiş bilgisayar, telefon, faks gibi ofis gereçleri sayesinde zorlanmaları sağlığa zarar verecek düzeyin altında tutmak mümkündür.

Can Ergonomi, yaşam kalitesini arttırmak için, çalışanların yaşamlarının kendilerine elverişli hale getirilmesini amaçlar.

İNSAN KULLANIMI İÇİN ÖZEL TASARIMLAR

Çalışma ve yaşam koşullarının insanla uyumlu hale getirilmesi için çalışıyoruz.

85
TASARIM ÜRÜNLERİ
2
İMALATHANE
18
TAKIM ÜYESİ
750
KURUMSAL PARTNER
Hakkındaki Videoyu Oynat Can Ergonomi

Ofislerde Ergonomik Tasarımlar

Ofislerde ergonomi, doğru seçilmiş ofis malzemelerinin (masa, sandalye, koltuk gibi) ve doğru yerleştirilmiş bilgisayar, telefon, faks gibi ofis gereçlerinin çalışan sağlığına verecek zararı en aza indirme uygulamasıdır.
Hakkındaki Videoyu Oynat Can Ergonomi

Neden Ergonomi?

Doğru seçilmiş masa, sandalye gibi ofis mobilyaları ve yine doğru seçilip doğru yerleştirilmiş bilgisayar, telefon, faks gibi ofis gereçleri sayesinde zorlanmaları sağlığa zarar verecek düzeyin altında tutmak mümkündür