KONUMUMUZ

MAĞAZAMIZI
ZİYARET EDİN

Esatpaşa Mah.Cemalpaşa Sk.
41/B Ataşehir / İstanbul

CAN ERGONOMİ

SIK SORULAN SORULAR

Özel Sipariş Vermek İstiyorum. Prosedür Nedir

Özel sipariş taleplerinizde destek@canergonomi.com adresine mesaj yazabilir, ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Tasarım ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Banka, Havale, IBAN, Dekont ile ilgili konularda sizinle nasıl iletişim kurabilirim?

İlgili konularla ilgili destek@canergonomi.com hesabımıza web sitemize kayıtlı e-mail hesabınızdan sipariş numaranızla birlikte durumunuzu açıklayan detaylı bir e-mail göndererek destek alabilirsiniz.

Siparişimi HAVALE/EFT yöntemi ile yaptım, süreç nasıl işliyor?

Alışverişinizde Havale/Eft  yapmak isterseniz sipariş numarasını ödeme yaparken açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir.  Havale/Eft işlemini yaparken referans numarasını açıklama kısmına yazmanızın siparişinizin aktif durumuna gelmesini sağlayacağını unutmayınız.

Kayıtlı kart bilgilerimi sisteemden nasıl silerim?

Ödeme aşamasına geldiğinizde kart bilgilerinizi girdiğiniz bölümün altında "Kart Bilgilerimi Sakla" butonu mevcuttur. Bu butonu bir önceki siparişinizi oluştururken aktifleştirdiğiniz için kart bilgileriniz saklanmaktadır. Bu butonu inaktif hale (tekrar butona tıklamak) getirdiğiniz takdirde kart bilgileriniz saklanmayacaktır.

Sipariş hazırlanıyor, nedir?

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişinizdeki ürünlerin kontrolü, elimizde mevcut olup olmadığı ile ilgili kontroller yapılmaktadır.  Kontrol tamamlandıktan sonra ürünlerinizin hepsi elimizde mevcutsa ilgili ürünler hazırlanıp siparişinize eklenmektedir. Tüm ürünler aynı yerde ve rafta olmadığından sırasıyla siparişinize eklenmektedir, bu da hazırlık sürecimizi ifade etmektedir. Eğer tüm ürünleriniz elimizde mevcut değilse yani tedarik aşamasında olan ürününüz mevcutsa tasarıma hemen başlanmaktadır, ve belirttiğimiz tarihte kargoya verilmektedir.

ÖNERİ & TEKLİF & ÖZEL SİPARİŞ TALEBİ

ÖZEL SİPARİŞ & İLETİŞİM FORMU

    • Esatpaşa Mah.Cemalpaşa Sk. 41/B Ataşehir / İstanbul
    • Telefon: +90 216 412 1549
    • Telefon: +90 533 234 8452