Videoyu oynat

Ergonomik Pro Koltuk Tasarımı

ÇALIŞMA HAYATINIZI ELVERİŞLİ HALE GETİRİN

Ergonomik Pro Koltuk Tasarımı 

TASARIM

KOLTUK TASARIMI

MODEL

KOLTUK TASARIMI

MATERYAL

YÜKSEK KALİTE ÜRÜNLER

ÜRÜN KODU

CAN07

Ergonomik Pro Koltuk Tasarımı

Ergonomik çalışma yeri düzenlemeleri ile; doğru seçilmiş masa, sandalye, koltuk gibi ofis mobilyaları ve yine doğru seçilip doğru yerleştirilmiş bilgisayar, telefon, yazıcı gibi çalışma gereçleri sayesinde zorlanmaları sağlığa zarar verecek düzeyin altında tutmak mümkündür.

7 adımda ergonomik çalışma standartları:

 • Yapılan iş çalışanın boyuna göre olmalıdır
 • Çalışma sırasında çalışanın gereksinim duyduğu her şey elinin kolunun yetişeceği mesafede olmalıdır
 • En ufak hareketle gerekli malzemeyi alabilecek şekilde dizayn edilmelidir
 • Kalp seviyesinin üzerinde çalışmayı engelleyin
 • Ayarlanabilir masa ve sandalyeler iş verimini arttırır ve sağlık sorunlarını, yorgunluğu azaltır
 • Çalışanların görme alanlarını dikkate alın
 • Aydınlatma işçinin verimini arttırır, yorgunluğunu azaltır.

NEDEN ERGONOMİ

Ergonomi, yaşam kalitesini arttırmakla birlikte, kişilerin yaşamının kendilerine elverişli hale getirilmesini amaçlar.

ERGONOMİ OLMAZSA;

Ergonomik kurallara dikkat edilmeyen işyerlerinde sadece iş güvenliği önemli ölçüde tehlikeye girmez aynı zamanda çalışanın sağlığı ve verimi de olumsuz yönde etkilenir.

ÇALIŞMA YERİ ERGONOMİSİ

Çalışma yerinin ergonomik olarak düzenlenmesi,  iş sisteminin amaca uygun organizasyonu yoluyla çalışan, üretim aracı ve üzerinde çalışılan nesne arasında göreve uygun bir ortak etkileşimin sağlanmasıdır.

SSS

Özel sipariş taleplerinizde destek@canergonomi.com adresine mesaj yazabilir, ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Tasarım ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

İlgili konularla ilgili destek@canergonomi.com hesabımıza web sitemize kayıtlı e-mail hesabınızdan sipariş numaranızla birlikte durumunuzu açıklayan detaylı bir e-mail göndererek destek alabilirsiniz.

Alışverişinizde Havale/Eft  yapmak isterseniz sipariş numarasını ödeme yaparken açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir.  Havale/Eft işlemini yaparken referans numarasını açıklama kısmına yazmanızın siparişinizin aktif durumuna gelmesini sağlayacağını unutmayınız.

Ödeme aşamasına geldiğinizde kart bilgilerinizi girdiğiniz bölümün altında “Kart Bilgilerimi Sakla” butonu mevcuttur. Bu butonu bir önceki siparişinizi oluştururken aktifleştirdiğiniz için kart bilgileriniz saklanmaktadır. Bu butonu inaktif hale (tekrar butona tıklamak) getirdiğiniz takdirde kart bilgileriniz saklanmayacaktır.

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişinizdeki ürünlerin kontrolü, elimizde mevcut olup olmadığı ile ilgili kontroller yapılmaktadır.  Kontrol tamamlandıktan sonra ürünlerinizin hepsi elimizde mevcutsa ilgili ürünler hazırlanıp siparişinize eklenmektedir. Tüm ürünler aynı yerde ve rafta olmadığından sırasıyla siparişinize eklenmektedir, bu da hazırlık sürecimizi ifade etmektedir. Eğer tüm ürünleriniz elimizde mevcut değilse yani tedarik aşamasında olan ürününüz mevcutsa tasarıma hemen başlanmaktadır, ve belirttiğimiz tarihte kargoya verilmektedir.

  0%
  YÜKSEK KALİTE KOLTUK & PUF

  PROFESYONEL
  KOLTUK & PUF

  Paslanmaz çelik ayaklar.

  Ceviz ağacından ahşap gövde

  1.sınıf deri

   

  RENK VE TASARIMLAR

  Profesyonel
  Koltuk & Puf

  Amet nibh vel tristique dui id ridiculus ligula scelerisque faucibus platea a est imperdiet parturient aliquam taciti parturient odio a mi auctor rhoncus nec sociis natoque dui. Urna lacinia condimentum mi inceptos.